KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886527
nr 1488 6527
Oidentifierad konstnär. Signerad M Dufoir, kust. Olja på duk, 30x59 cm, yttermått inklusive ram: 46x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:28:37
300 kr